"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

вища освіта в Польщі
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 02.06.2015 10:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не знаю. Кожен мабуть сам вирішує, чи йти до агенції, чи самостійно.

Дзвоніть, питайте, перевіряйте Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
olga19
Школяр

ПовідомленняНаписане: 22.06.2015 14:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на сайтах у всіх агенцій тільки хороші відгуки. Шукайте інфо з різних джерел Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
margo.
Школяр

ПовідомленняНаписане: 06.10.2015 08:51    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мы поступали через "ОсвитуПоль" все прошло легко, без никакого напряга. Сейчас уже на втором курсе университета Лодзинского.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Santabarbara
Школяр

ПовідомленняНаписане: 19.10.2015 16:16    Тема повідомлення: Re Відповісти цитуючи

Тут проводиться набор онлайн курсов (skype) польської мови в Україні http://www.univerpl.com.ua/uk/trivae-nabir-na-kursi-polskoi-movu-po-skype.html
Догори
Sashka_
Школяр

ПовідомленняНаписане: 11.11.2015 21:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт всім! Я-координатор і співвласник київської освітньої компанії Академсфера, що займається програмами навчання в Польщі і курсами польської мови в Києві. Це наша сімейна справа і ми знаємо що робимо. Я навчалась в Польщі, де і лишилась жити. Моя сестра зараз навчається в Польщі і планує тут лишатися, наша мама - це відповідно мама дітей, які навчались в Польщі і знає вже все про це. Ми успішно і сумлінно працюємо вже 2 роки, навчаємо польської мови, допомагаємо зі вступом в польські ВНЗ. Звісно, що я зараз роблю рекламу, але принаймні чесно про це повідомляюSmile В нас немає мільйону студентів, яким ми обіцяємо постійну підтримку і допомогу протягом першого року навчання, тому що один-два координатора фізично не можуть це зробити. Ми працюємо на якість, а не на кількість. Буде якісно - буде і кількість, я так вважаю. Приходьте до нас в офіс, телефонуйте, поспілкуємось, познайомимось з вами ближче, і я впевнена, що будете задоволені послугами нашої компанії, як до цього часу були задоволені наші студенти і здивовані цінами! Маю надію, що модератори не видалять лінк на сайт www.akademsfera.com

До зустрічі!
Догори
maria9sh
Школяр

ПовідомленняНаписане: 27.01.2016 16:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

знайшла добрих старих знайомих, їх донька вступала через освіту без кордонів, то батьки дуже вражені тим, що все дуже організовано, надавали всю необхідну інформацію, і навіть більше чим необхідну. в їхньої дочки виникла деяка ситуація, то координатор відразу відреагував і проконсультував. кажуть, що свою роботу Проект виконує
Догори
Alisa_Sheva
Школяр

ПовідомленняНаписане: 08.04.2016 12:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! що до агенцій посередників при поступлені в Польщу, то моя думка, що якщо є така можливість , то варто скористатися такими послугами. З власного досвіду можу сказати, що це полегшить всю процедуру і дасть вам гарантію того, що ви поступите. Я поступала на зерувку, в минулому році і допомога мені фірма entrant ( ссилка на їхній сайт http://entrant.eu, можливо комусь допоможе, адмінів прошу не видаляти ссилку, фірма дійсно перевірена). Все було на стільки просто і швидко, що я навіть не очікувала. Величезним плюсом є те що крім поступлення, вони допомагають з візою, а напевно всі знають що з цим зараз важко, плюс мене зустріли по приїзду, поселили і ознайомили з містом та вузом. Скажу чесно, підтримка в Польщі дуже потрібна, особливо на початку і якщо є до кого звернутись і тобі скажуть що, як і де та що краще - це великий плюс.
Догори
Alisa_Sheva
Школяр

ПовідомленняНаписане: 08.04.2016 12:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nataliia написав:
Всім привіт! Я планую подавати цього року документи на магістратуру до Польщі,але знання мови в мене не на найвищому рівні,страшно як буде даватись навчання на іноземній мові....залишилось 3 місяці хотілось би підтігнути знання польської хочаб до якось середнього рівня,не знаю наскіськи це реально) хотілось би почути вашу думку Wink

Можете піти спочатку на зерувку, це річний курс вивчення польської мови, дуже допоможе. Сама там навчаюсьб то знаю що кажу))))) Або знаю, що можна приїхати влітку на інтенсивні курси польської, однозначно допоможе підтягнути мову.
Догори
yyulia
Школяр

ПовідомленняНаписане: 15.04.2016 15:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я хочу отримати хорошу освіту в Польщі, поступивши на медицинський факультет Very Happy Embarassed Razz
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5
Сторінка 5 з 5

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі