"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

вища освіта в Польщі
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sumchanko
Школяр

ПовідомленняНаписане: 28.10.2008 17:30    Тема повідомлення: вища освіта в Польщі Відповісти цитуючи

зараз розглядаю варіант вищої освіти в Польщі. Найбільше цікавлять контакти українців, які навчаються або вже закінчили польські ВНЗ. А взагалі буду вдячна за будь-яке інфо щодо Польщі. Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Mongol
Магістр

ПовідомленняНаписане: 27.01.2009 09:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У нас студенти їздять за обміном у Вищу Школу Бізнесу (Новий Сонч). Кажуть, що досить пристойна освіта
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Valentin.Kovalenko
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 12.02.2009 14:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

to: euroosvita, Tutanthamun, розміщення посилань на сайти власних агенцій освіти за кордоном розцінюється як реклама (див. правила форуму). Пропозиції Ваших агенцій ми залюбки розмістимо у відповідному розділі сайту "Освіта за кордоном" на комерційній основі.

to: sumchanko, наразі ми володіємо такою інформацією щодо навчання в Польщі:
http://www.osvita.org.ua/abroad/entrance/university/pol/

Шановні користувачі, хто має власний досвід навчання в Польщі, напишіть
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
scientist
Школяр

ПовідомленняНаписане: 02.03.2009 13:51    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Навчаюсь в Польщі, кого цікавить можу поділитися досвідом. Пишіть в асю: 467493838
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
studentka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 21.05.2009 14:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зак1нчую 1 курс в приватн1й Школ1 в Познан1.
Осв1та - на високому р1вн1 (е з чим пор1внювати - навчалась в укр престижному приватному ун1верситет1), оплата - ц1лком доступна, вступних 1спит1в не мае, Познань - справжне студентське м1сто + дуже багато можливостей (ви1зд по обм1ну до 1нших краъ1н на п1вроку, проходження практик за границею), ну 1 можлив1сть подорожувати по ун11.
Тим б1льше, що польська мова не складна.
Так що якщо комусь ц1каво - пиш1ть, розпов1м б1льше Smile
Догори
blackforce
Школяр

ПовідомленняНаписане: 27.05.2009 15:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт, studentka!
Я подаю документи до Вищої Школи Лазарського у Варшаві через два тижні. Там ніби все мені підходить, але общага трохи далеко - 1 год. їзди. І лише на першому курсі. Не знаєш, скільки там у Варшаві коштує зняти квартиру однокімнатну на двох студентів (знайомий теж туди поступає)? Взагалі по цінах просвіти трох, людям цікаво буде Smile
Дякую!
Догори
studentka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 28.05.2009 01:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прив1т, Blackforce,
на жаль доств1рно1 1нформац11 про Варшаву в мене не мае.
М1й зна1омий минулого року (ос1нь) зн1мав однок1мнатну близько центру за 450 дол.
В Познан1 двохк1мнатна з ус1м необх1дним в1д 500 дол.
Що стосуеться ц1н, то:
хл1б в1д 2 зл
пиво в магазинах в1д 1,5 зл
пиво в кнайп1 в1д 7 зл
кава в кнайп1 в1д 4 зл
квиток в к1но з1 студентським - 15 зл
про1зд Варшава Познань по1здом 2 класа - 38-50 зл з1 студентским (залежить в1д по1зду)
про1зд м1ським транспортом в Познан1 з1 студентським - 1 зл за 15 хв
сигарети в1д 6 зл (так що краще кидати вже вдома)))
кеф1р 1 л1тр в1д 1.5 зл
гречка 1 кг в1д 3 зл
по1сти (перше, друге 1 компот)в студ 1дальнях можна за 10 зл, в як1йсь ресторац11 - в1д 20 зл
футболка - в1д 30 зл
джинси - в1д 50 зл
постригтись в перукарн1 - 30 зл
годинна 1зди к1нно - 40 зл

Це все в Познан1, в Варшав1 все дещо щорожче.
Взагал1, р1вень життя тут набагато вижчий 1 ц1ни нижч1 (як на мене).
Кр1м того студенти, п1сля отримання карти побиту, можуть п1дробляти.
Удач1
Догори
studentka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 28.05.2009 01:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Може ще така 1нфо буде комусь корисна.
За навчання плачу 400 злотих в м1сяць, гуртожиток ск1льки коштуе 100 % не скажу, оск1льки сама зн1маюквартиру.
Але на ск1льки мен1 в1домо - близько 300 зл в м1сяць. Гуртожитки дуже гарн1, з нашими укр 1 близько не зр1вняються.
Догори
blackforce
Школяр

ПовідомленняНаписане: 30.05.2009 11:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не слабо Smile
Дякую!
Догори
studentka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 30.05.2009 18:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Рroszę )))
Догори
davyd
Школяр

ПовідомленняНаписане: 03.08.2009 17:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я навчаюсь ось вже третій рік в одному з Варшавських вишів. Немаю досвіду навчання в Українських вишах але до нас вже декілька осіб перевелись з Київських та кажуть що це "небо та земля" ніби то значно якісніше та дешевше. Можливо щось в цьому є...
Догори
blackforce
Школяр

ПовідомленняНаписане: 04.08.2009 09:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт всім, давно не чулись!
Я нарешті вступив до Вищої Школи Лазарського у Варшаві - приймаються вітання Very Happy
Процедура вступу була нескладною, все пройшло на УРА. Цього року у наш ВУЗ поступає біля 70 чоловік з України-Білорусі-Росії. Це багато, бо раніше на всіх курсах було десь 40.
Я поступав на програму з викладанням на польській мові, але після співбесіди з деканом вирішили перевестися на англомовну. Англійська у мене нічого так, але маю трохи приблеми з розмовною.
Хтось з присутніх може поділитися досвідом навчання на англійській? Наскільки критичним для викладачів буде мій західноукраїнський діалект англійської? Smile))
Догори
jen6kala2
Школяр

ПовідомленняНаписане: 14.10.2009 18:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт усім!
Я зараз учень 11 класу. В майбутньому планую поступати у Польщу, у Краків, але за інформацією яка до мене доходила навчання там коштує для поляків в злотих, то для нас ті самі цифри, але в євро, тобто від 1,5 до 2 тис євро. Для мене це є трохи дорого, підскажіть хто може, на скільки ця інформація є достовірною і чи входить у плату за рік навчання плата за гуртожиток.
Буду вдячний за любу інформацію.
Догори
AndriiDRH
Школяр

ПовідомленняНаписане: 15.10.2009 00:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На рахунок ВО в Польщі подумайте 100 разів. По-перше, якщо ваші батьки мають гроші -все ок. Але якщо ви там планували в якийсь час заробити гроші з вашим польським дипломом, то 11-15% безробіття серед поляків , зарплата максимум 2000 злотих, коли за житло треба дати 500-800 і ше замоти з пропискою, картою побуту і т.д. . Мій друг випускник ВНЗ в Катовіце і життя в маленькій знятій квартирі, економія теплої води і газу і 2000 зл зарплати- це жалюгідно в 26 років!!! Я там на 2 році і мій висновок, що там добре, якщо мати гроші. Крім того українці не трактуються поляками як нп французи. Польща то не США і не Канада. Хочите їдьте туди, а я поїду в АмерикуSmile
Догори
center-osvita
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.10.2009 16:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

jen6kala2 написав:
Привіт усім!
Я зараз учень 11 класу. В майбутньому планую поступати у Польщу, у Краків, але за інформацією яка до мене доходила навчання там коштує для поляків в злотих, то для нас ті самі цифри, але в євро, тобто від 1,5 до 2 тис євро. Для мене це є трохи дорого, підскажіть хто може, на скільки ця інформація є достовірною і чи входить у плату за рік навчання плата за гуртожиток.

Там, навчання у Польщі дійсно коштує десь 2000 євро на рік. Подробиці - на http://www.studyinpoland.pl/
Догори
studentka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 07.12.2009 11:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="center-osvita"]
jen6kala2 написав:
/quote]

Там, навчання у Польщі дійсно коштує десь 2000 євро на рік. Подробиці - на http://www.studyinpoland.pl/

я плачу 1000 евро в р1к так як 1 поляки, так що шукайте 1 напевно знайдете)
Догори
studentka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 14.12.2009 17:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу под1литись рад1сною новиною.
Сьогодн1 д1зналась, що буду отримувати наукову степенд1ю за хорош1 результати в науц1!!!!
Сказати щиро, взагал1 не спод1валась 1 нав1ть не подавала документи на степенд1ю, оск1льки думала що т1льки поляки мають на не1 право.
А сьогодн1 мене запитали в деканат1, чому я не забираю степенд1ю))))
Тепер ось думаю-гадаю, який соб1 подаруночок зробити на новий р1к Smile
Догори
jen6kala2
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.12.2009 13:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю Вітаю!)

Зможеш будь ласка сказати розмір стипендії? І ще, чи сильно важко це було?)
Догори
studentka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.12.2009 14:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

jen6kala2 написав:
Вітаю Вітаю!)

Зможеш будь ласка сказати розмір стипендії? І ще, чи сильно важко це було?)

ДякуюSmile
Ситуац1я з1 степенд1ею виглядае так: ун1верситет отримуе певну суму грошей в1д м1н1стерства, а пот1м розд1ляе пропорц1но м1ж студентами, котр1 набрали в1дпов1дний середн1й бал.
Чим вищий бал, тим вища степенд1я.
Чим б1льше таких студент1в, тим менша степенд1я.
Тому конкретну суму важко вказати. В моему випадку вона невелика, бо бал м1н1мальний, але становить б1льшу половину того, що я маю платити за навчання в м1сяць.
Але наск1льки я знаю, то не у вс1х ун1верситетах 1ноцемц1 можуть отримувати таку степенд1ю.
Знайома вчиться в одному з ун1верситет1в в краков1, мае найвищ1 бали, але степенд1ю не отримуе, сказали, що як 1ноземка, не мае права...
Так що це мабуть ще залежить в1д внутр1шньо1 пол1тики школи....

Щодо того чи важко було, я б не сказала, що дуже важко. Можу сказати щиро, що тепер буду б1льше старатись, щоб в наступному роц1 бал був вищий ))))
Все таки ф1нансова мотивац1я - велика р1ч Wink
Догори
Ghost
Студент

ПовідомленняНаписане: 13.01.2010 14:28    Тема повідомлення: 50% скидки на образование в Польше Відповісти цитуючи

МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНКУРС СОЧИНЕНИЙ SWPS

Варшавская Высшая школа общественной психологии SWPS объявляет конкурс сочинений для учащихся выпускных классов.

Тема сочинения: «Сделать карьеру – за рубежом или в родной стране»
В начале мая авторы трех лучших работ получат от организатора ценные призы:
• за первое место – netbook и право на 50% скидку от полной стоимости обучения
• за второе – мобильный телефон и право на 40% скидку от полной стоимости обучения
• за третье – iPod и право на 30% скидку от полной стоимости обучения

Как принять участие в конкурсе:
1. До 15 aпреля 2010 года на наш адрес необходимо прислать конкурсную работу на польском или русском языке. Сочинения должны быть напечатаны (принимаются также в электронном варианте) или написаны от руки каллиграфическим почерком. Объем сочинения должен составлять не более 4 страниц.
2. В теме письма необходимо указать «МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНКУРС СОЧИНЕНИЙ SWPS» и факультет, на котором Вы хотели бы обучаться в SWPS.
Не забудьте указать фамилию, имя, обратный адрес и контактный телефон, a также номер и адрес школы.

Останній раз внесено зміни: Ghost (22.07.2010 16:30), редаговано 2 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Tania7
Школяр

ПовідомленняНаписане: 27.02.2010 21:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

усім привіт!я також вирішила здобувати вищу освіту у Польщі. можливо, хтось може підсказати який університет кращий за напрямом право?
А також, існує безліч агенцій , які займаються влаштуванням до вишу..
А чи можна це зробити самостійно? Можливо у когось є досвід?
Догори
Ghost
Студент

ПовідомленняНаписане: 27.02.2010 22:39    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tania7 написав:
усім привіт!я також вирішила здобувати вищу освіту у Польщі. можливо, хтось може підсказати який університет кращий за напрямом право?

У 2010 році Вища Школа Соціальної Психологіі (SWPS), найкращий приватний гуманітарний університет в Польщі в категорії магістерських програм за рейтингом Perspektywy I Rzeczpospolita, вперше в Україні оголошує відкритий конкурс на дві стипендії факультету права, переможці якого зможуть безкоштовно отримати юридичну освіту у Польщі.
Вартість всього курсу навчання у Польщі на юридичному факультету по магістерській програмі складає $11500. Стипендіат на 100% буде звільнений від оплат за навчання.

Подробиці про конкурс
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Tania7
Школяр

ПовідомленняНаписане: 28.02.2010 14:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На жаль, мені не підходять умови цього конкурсу. А чи є на сайті українці, що зараз навчаються у Польщі?? Поділіться, будь ласка, досвідом! Smile
Догори
Givi
Студент

ПовідомленняНаписане: 01.03.2010 21:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тоже самое, что и на Украине.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Ghost
Студент

ПовідомленняНаписане: 30.06.2010 12:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="center-osvita"]
jen6kala2 написав:
Привіт усім!
(відредаговано модератором)

Можно и бесплатно учится, проходит много конкурсов от частных вузов, или получить стипендию, или будучи этническим поляком получить специальную стипендию. Но для всего этого нужно знать польский язык. Обучение на английском будет платным.
(відредаговано модератором)
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 1 з 5

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі