"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Студеньські програми Work & Travel

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kirill-bez
Школяр

ПовідомленняНаписане: 05.02.2016 16:36    Тема повідомлення: Студеньські програми Work & Travel Відповісти цитуючи

Доброго всім дня. Чи був у кого досвід подібних студеньськіх програм http://cac-ua.com/work-and-travel/work-and-travel-usa/ , де як пишуть , можна і заробити, і країну подивитись? Цікавить, чи можна покрити заробітками усі витрати
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ilonchik_omelchuk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 11.03.2016 13:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я чула про програму позитивне, багато знацомих їздило. Побачили Америку. Чим краще ви знаєте англійську, тим вищою буде ваша посада. А від цього залежить і оплата
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 23.03.2016 13:06    Тема повідомлення: work travel 2017 Відповісти цитуючи

Можу сказати, що програма того варта. Ми з приятелем 3 роки тому, ще як були студентами, брали участь. Але мені на той час відмовили у візі (був вже 4 курс), а приятелю дали, тож він поїхав самостійно.

Програму він відбив, ще й привіз мені в подарунок гарний зовнішній вінчестер на той часSmile Знаю, що на це літо вже набір закритий, тож якщо хочете прийняти участь - збирайтесь на літо 2017

Але не забувайте про вимоги до учасників Work Travel, ось наприклад список: http://simplex.in.ua/work-and-travel, ще знайомі казали, зараз значно важче візи видають, ніж колись
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі