"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Проблема вибору професій

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
olja1988sherk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 20.04.2015 13:13    Тема повідомлення: Проблема вибору професій Відповісти цитуючи

я гадаю це досить актуальне питання для учнів старшої школи і сподіваюсь що тут нам допоможуть з питанням вибору професій. Сподіваюсь на спільну підтримку. Rolling Eyes Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
yankalisovaya
Школяр

ПовідомленняНаписане: 20.04.2015 14:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я гадаю це досить актуальне питання в наш час для
учнів старшої школи і сподіваюсь що тут нам
допоможуть з питанням вибору професій.
Сподіваюсь на спільну підтримку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
maria9sh
Школяр

ПовідомленняНаписане: 22.05.2015 15:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

чим ви керуєтесь при виборі спеціальності? діти повинні прислухатись до батьків, чи самостійно мають визначитись?
Догори
olga19
Школяр

ПовідомленняНаписане: 03.06.2015 10:50    Тема повідомлення: Проблема вибору професій Відповісти цитуючи

знаю, що хтось керується престижністю професії, дехто оплачуваністю, інші знаходять свої критерії. Я вважаю, що потрібно оцінити свої можливості, здібності, схильність до тих чи інших наук, і розвиватись в тому напрямку, щоб бути мастером в своїй справі.
Догори
maria9sh
Школяр

ПовідомленняНаписане: 28.01.2016 12:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а якщо дитина поки не вирішила за яким напрямком вчитись, і вже закінчує школу? по якій галузі порадите здобувати освіту, щоб потім можна було і легко змінити напрямок, коли вже визначиться. В школі сину всі предмети подобаються, і зі всіх предметів має хороші оцінки.
Догори
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 23.03.2016 13:28    Тема повідомлення: Профорієнтація Відповісти цитуючи

Як варіант. Якщо самостійно визначитись важко, взагалі існує така штука, як профорієнтація з професійним психологом.
Дитина проходить тести, відповідає на питання, а психолог аналізує і доволі точно визначає вузьке коло професій, що найбільш підходять

Я вважаю, що в кожній школі таке мають обов'язково проводити, але розумію, що школи звикли економити.
Ну ось, наприклад - http://simplex.in.ua/page-career - інформація, як ця профорієнтація проходить и що у результаті маємо
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі