"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Где мечтаете обучатса за границой

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
0970182196
Школяр

ПовідомленняНаписане: 11.02.2013 10:09    Тема повідомлення: Где мечтаете обучатса за границой Відповісти цитуючи

Куда бы вы хотели поехать учиться?И почему?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Anirami
Школяр

ПовідомленняНаписане: 15.02.2013 13:11    Тема повідомлення: Освіта за кордоном. Польща. Відповісти цитуючи

Дуже не раджу вступати в вуз м. Люблін (ім. Марії Кюрі-Склодовської). Жахливо низький рівень викладання. Деканати, в яких ви нічого не дізнаєтесь. Не витрачайте час і гроші на цей університет. В інших начебто достойний рівень. Загалом в Польщі можні вчитися і жити. [/i][/b]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
KatirinaZaharchuk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 25.04.2013 12:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нью-Йорк
Догори
123443215
Школяр

ПовідомленняНаписане: 10.04.2014 08:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

KatirinaZaharchuk написав:
Нью-Йорк

я тоже хочу там учится
Smile Smile
Догори
Gibson
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.04.2014 14:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вважаю, що найкраща освіта - в Фінляндії.
Початкова і середня освіта там повністю безкоштовна, тобі залишається тільки книжки
Догори
pinkcat
Школяр

ПовідомленняНаписане: 14.04.2015 11:57    Тема повідомлення: Осіта за кордоном Відповісти цитуючи

Я хочу навчатися у Польщі. Так як навчання в Польщі - це крок у майбутнє. Якісне навчання в Польщі відкриває двері в Європу. Також, я б хотіла навчатися в Америці. Тому що у вузи США можна поступити 3 рази на рік
Студенти можуть почати навчання в січні, травні або вересні. Тому ви можете вибрати і спланувати дату надходження фактично в будь-який момент року.
Догори
vadim2
Школяр

ПовідомленняНаписане: 24.04.2015 12:43    Тема повідомлення: Освіта в Україні!! Відповісти цитуючи

Я вважаю, що найкраща освіта - в Україні.
Початкова і середня освіта там повністю безкоштовна, тобі залишається тільки книжки Very Happy Very Happy Very Happy
Догори
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 27.04.2015 14:42    Тема повідомлення: Re: Освіта в Україні!! Відповісти цитуючи

vadim2 написав:
Я вважаю, що найкраща освіта - в Україні.
Початкова і середня освіта там повністю безкоштовна, тобі залишається тільки книжки :D :D :D

Согласен:) Вот только насчет книжек - они тоже должны быть, по идее, бесплатными.

У нас пока еще очень хорошее теоретическое образование, хоть его каждый год и урезают. А вот с практическим - беда, базы нет, финансирования нет. Наши школьники на уроке биологии все чаще видят микробов только на картинках, а не через микроскоп. Поэтому, я считаю, что высшее образование за рубежом надо получать (первое или может уже второе), там где дают реальные практические знания.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі