"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

навчання в Іспанії

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
yana_tk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 05.07.2012 10:27    Тема повідомлення: навчання в Іспанії Відповісти цитуючи

як виїхати навчати в Іспанію безкоштовно?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bobrrr
Студент

ПовідомленняНаписане: 05.07.2012 14:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а почему именно испания??
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
yana_tk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 06.07.2012 09:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я знаю що ця мрія ніколи не втілиться в життя( але все ж може є якась надія) тому що де б я не шукала на жодном сайті про навчання в іспанії мало інформації і скрізь чітко дається зрозуміть що безкоштовно там навчатись не реально для іноземців(((( чому саме іспанія? незнаю заворожила мене ця країна....кожного дня думаю про це шукаю інформацію, дуже хочу там навчатись
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bobrrr
Студент

ПовідомленняНаписане: 06.07.2012 09:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так це правда там не дуже приймають закордонних студентів, особливо безкоштовно. Та можна навчатись в більш привітній для цього європейскій країні і їздити в Іспанію на відпочинок))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
yana_tk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 06.07.2012 11:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в більш привітній, це якій? чомусь не думала про інші країни, я ще рік навчатимусь в коледжі буде час подумати вивчити мову, але я хочу саме в Іспанію, можливи якщо не вийде з навчанням я б не проти поїхати на робуту туди, але це теж питання складне(((
Догори
bobrrr
Студент

ПовідомленняНаписане: 06.07.2012 11:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Країни сусіди)) Польша,Чехія, дивлячись ще яка спеціальність. Та навіть у Францію отримати стипендію будуть шанси.
Догори
yana_tk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 06.07.2012 11:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

для мене все це нове я ніколи про це не думала, про навчання за кордоном( просто 4 роки навчатись в одном місті де прожив 18 років((( стало нудно захтілось чогось нового, почала вчити мови....але незнаю що буде далі
Догори
tigr1
Магістр

ПовідомленняНаписане: 08.07.2012 21:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Возможно бесплатно обучаться в Германии, но в подавляющем большинстве случаев необходимо знание немецкого языка, но страна лояльна, если вы будете владеть и только английским
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
yana_tk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 09.07.2012 12:38    Тема повідомлення: 1111 Відповісти цитуючи

а что вы можете сказать о учебе в Испании? и что нужно делать для того чтобы получить стипендию в той или инной стране?
Догори
tigr1
Магістр

ПовідомленняНаписане: 09.07.2012 12:40    Тема повідомлення: Re: 1111 Відповісти цитуючи

yana_tk написав:
а что вы можете сказать о учебе в Испании? и что нужно делать для того чтобы получить стипендию в той или инной стране?
Про Испанию ничего сказать не могу
Догори
yana_tk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 09.07.2012 12:42    Тема повідомлення: 111 Відповісти цитуючи

да вижу что испания ето недостижимо( ну а что скажите про германию? как поехать туда учиться что делать7
Догори
tigr1
Магістр

ПовідомленняНаписане: 09.07.2012 13:13    Тема повідомлення: Re: 111 Відповісти цитуючи

yana_tk написав:
да вижу что испания ето недостижимо( ну а что скажите про германию? как поехать туда учиться что делать7
чтобы не копировать информацию многочисленных сайтов, в гугле, учеба в Германии. А пока смотрите/разбираетесь/делаете документы, подтягиваете язык. В принципе основное хотя бы базовое знание языка, лучше немецкого
Догори
yana_tk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 09.07.2012 13:26    Тема повідомлення: 111 Відповісти цитуючи

ясно
Догори
NastyaMelnyk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 22.10.2012 09:45    Тема повідомлення: Образование в Испании Відповісти цитуючи

Здраствуйте!
Я учусь в Испании на магистратуре! А именно в Барселоне. Да, образование платное, но по сравнению с другими странами Европы и Америки - не дорогое!
Кого интересуют вопросы по образованию в Барселоне - пишите!
Или сюда: anastasiia.melnyk@yandex.ru

[відредаговано модератором]
Догори
0970182196
Школяр

ПовідомленняНаписане: 11.02.2013 09:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

да я с этим полностью согласна
Smile
Догори
Valerka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 11.04.2013 10:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну я наприклад навчався в Іспанії, але не у ВИШі, а в ,так званому, їхньому коледжі. навчання було набагато легшим, після того, як я вивчав це все в Україні.
Єдине, що створювало труднощі - це мова.
Південь Іспанії, Малага, переповнений діалектом та нечіткістю мови (закінчення зїдаються, хоча самі вони вже звикли до цього).
Звичайно, що ж, навіть, викладачам недуже звично, що там українські учні мають кращі оцінки, ніж їхні, іспанські.
Але вони підтримують закордонних дітей, якщо вони бачать, що тут є з ким працювати.
А щодо студентів, дуимаю таке саме.
Догори
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 29.04.2015 09:06    Тема повідомлення: Обучение в Испании для украинцев Відповісти цитуючи

Почему же сложно поступить в Испанию? Совсем не сложно, если уж вы так сильно туда хотите!

На самом деле, условия потихоньку меняются из года в год. Все условия тут писать слишком долго. Если хотите подробнее узнать про то, как поступить в Испанию, вот полезная ссылка: http://simplex.in.ua/articles/spain-4-students

Это небольшая, но полезная статья с рекомендациями о поступлении в эту солнечную страну.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі