"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Курси німецької мови

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Курси, тренінги
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
SvetLSV
Школяр

ПовідомленняНаписане: 23.11.2010 17:05    Тема повідомлення: Курси німецької мови Відповісти цитуючи

Шукаю курси німецької. так щоб скоріше та більше вивчити. інтенсивно
потрібно для роботи, бо одні німці та австрійці.
Підскажіть гідні курси с маленькими групами. а ще бажано у центрі, або біля метро
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valentin.Kovalenko
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 24.11.2010 16:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гляньте у розділі "Навчальні курси"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
SvetLSV
Школяр

ПовідомленняНаписане: 25.11.2010 11:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дякую!_)я спочатку дивилась...їх тааак багато....я ж не піду по всім))))думала може хто підскаже самі круті
дякую що Ви відгукнулись на моє питання
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Reiz
Школяр

ПовідомленняНаписане: 22.12.2010 14:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

SvetLSV написав:
дякую!_)я спочатку дивилась...їх тааак багато....я ж не піду по всім))))думала може хто підскаже самі круті
дякую що Ви відгукнулись на моє питання

якщо потрібні курси у Києві, раджу спробувати піти до Альфа Інтенсив. в меня брат довго шукав де йому навчатись. поки що третій курс, але не відмовляється..каже що подобається там. відгуки лише тільки позитивні!))) подивіться їх сайт через гугл чи ядекс
Догори
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 06.06.2015 11:35    Тема повідомлення: Самые самые курсы немецкого Відповісти цитуючи

Думаю, еще никто не придумал ничего лучше и эффективней, чем языковые курсы в стране носителей языка. Вот как курсы того же немецкого языка в германии - http://simplex.in.ua/student/English-Courses/germany Это самый эффективный метод - приехал и все, деваться некуда, надо понимать, говорить, объяснять, шутить и тд. Месяц-два в такой среде и все!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Geminy
Школяр

ПовідомленняНаписане: 15.02.2016 13:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вы знаете, а я категорически против курсов с носителями языка. К нам привозят таких носителей, что уж лучше бы они сидели у себя в стране и не выезжали Smile Это в основном заправщики, продавцы из супермаркетов, уборщики, поэтому сорри, но заниматься с носителем никому не рекомендую. Уж лучше подсобирать денег и поехать в туристическую поездку в ту страну, язык которой Вы учите, в частности в германию. Алкотур по Германии и Вы так заговорите на немецком, шо вау-вау-вау
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Krampus
Школяр

ПовідомленняНаписане: 15.04.2016 16:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хендехох
Догори
Geminy
Школяр

ПовідомленняНаписане: 31.01.2017 15:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гадаю, що цей матеріал буде корисним для тих, хто вивчає німецьку мову, як на курсах, так і самотужки. Таблиці сильних та змішаних дієслів у німецькій мові. Також за посиланням доступна загальна інформація про німецьку мову http://glebov.com.ua/pereklad-nimetska.html
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 31.01.2017 15:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я як раз про курси за кордоном і кажу :) Але ж тут ще треба мати на увазі цілі та вік.
Наприклад, якщо планується вступ до штудієнколлегу старшокласнику, то не кожні батьки згодні висилати дитину до Німеччини на мовні підготовчі курси.

Тоді найкраще шукати в Україні, на мій погляд представництво Гете інституту і навчатись там
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Курси, тренінги Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі