"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

FLEX - Future Leaders Exchange
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
svitoch
Студент

ПовідомленняНаписане: 26.05.2007 20:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://doyougiveafuck.ucoz.ru/forum/27-60-1 ось форум росіян-фіналістів 2006
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
emilia
Школяр

ПовідомленняНаписане: 29.10.2007 19:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Круто....навіть не знала, що тут є темка для Флексовців. Всім привіт з Міннесоти))) як your experience in America? Буду рада поспілкуватись з кимось, хто також з Міннесоти, або був там...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення MSN
svitoch
Студент

ПовідомленняНаписане: 04.11.2007 18:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

hey!!!! i'm not from Minnesota, but Massachusetts. do you like it so far? i do! when did you have PDO this year?

Переклад: Привіт! Я не з Міннесоти, проте з Массачусетса. Як тобі подоюаєьбся до сих пір? Коли у вас була передвиїзна орієнтація?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
emilia
Школяр

ПовідомленняНаписане: 05.11.2007 04:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Hi...I like it here pretty much...my PDO was from June 31 to July 2....My flight to US was on 20-21 of August (I don't remember for sure)...and yours?

Переклад: Привіт. Мені подобається. Моя передвиїзна орієнтація відбулась 31 серпня-2 липня. Мій політ до США відбувся 20-21 серпня (я точно не памятаю)...а як твої?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення MSN
OXI
Школяр

ПовідомленняНаписане: 04.05.2008 21:35    Тема повідомлення: FLEX Відповісти цитуючи

привіт усім Very Happy
Я випадково знайшла цей форум і дуже зацікавилася, бо цього року брала участь і вже знаю результат - ФІНАЛІСТКА Shocked
18 травня нас збирають на зустріч до Києва, і там ,напевно, все вже розкажуть.
До зустрічі в США Razz [/b]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
magnolian
Магістр

ПовідомленняНаписане: 05.05.2008 15:05    Тема повідомлення: Re: FLEX Відповісти цитуючи

OXI написав:
привіт усім Very Happy
Я випадково знайшла цей форум і дуже зацікавилася, бо цього року брала участь і вже знаю результат - ФІНАЛІСТКА Shocked
18 травня нас збирають на зустріч до Києва, і там ,напевно, все вже розкажуть.
До зустрічі в США Razz [/b]

Вітаю
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Alyonasimple
Школяр

ПовідомленняНаписане: 15.07.2009 18:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для всех участников программы предлагаем работу по приезду на Украину

Требуются региональные представители, набор студентов на программы обмена:Work and Travel, Au Pair (CША, Нидерланды, Швейцария, Германия), Internship, Academic Year, и другие….
Для рекламы, продвижения и набора участников на программу международного обмена во всех областях и регионах Украины. Работа удаленная, выплачиваем комиссионное вознаграждение.

Обязанности:
работа с международными студенческими программами
- реклама и продвижение программ центра среди студентов и учеников
- набор участников
- консультации, переводы, заполнение документов

Оплата сдельная: комиссия за каждого участника

Что получает наш Региональный представитель?
общение с молодыми, амбициозными ребятами;
интересную, разнообразную работу;
практику английского языка;
оплата сдельная (комиссия).

Резюме присылать на info@simplex.dp.ua
Днепропетровск, ул. Шевченко 10, оф. 215 info@simplex.dp.ua 716-88-03, 794-57-10

Более детально читайте на сайте http://simplex.dp.ua/rus/pages/partnership
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Ann_Yakovleva
Школяр

ПовідомленняНаписане: 09.04.2011 18:57    Тема повідомлення: FLEX - Future Leaders Exchange Відповісти цитуючи

мне очень интересно узнать больше об этой программе)честно говоря в первый раз слышу о такой Embarassed
как это всё происходит?какие нюансы всей этой программы? Very Happy и любые ли люди могут выиграть поездку на год обучения?
Догори
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 23.09.2015 11:16    Тема повідомлення: Образование за границей Відповісти цитуючи

Отечественные ВУЗы, все таки, лучше - мне так кажетсяSmile Пока еще, но только для тех, кто ходит туда и учится
За рубежом, на данный момент хорошо учат, но надо правильно выбрать программу, факультет, степень и тп. Полезный сайт образование за рубежом вам в помощь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
rubashevska.
Школяр

ПовідомленняНаписане: 18.04.2016 12:02    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Надіємось, що на цьому тижні нас оповістять з результатами
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі