"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Освіта у Польщі за програмою ОсвітаПОЛЬ

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ksenyak
Школяр

ПовідомленняНаписане: 10.03.2012 19:35    Тема повідомлення: Освіта у Польщі за програмою ОсвітаПОЛЬ Відповісти цитуючи

Я пишу статтю про програму ОсвітаПОЛЬ. Поки що ще не вирішила, в позитивну чи негативну сторону розверну матеріал, тому дуже важливими є коментарі, які тут назбираються.
Розкажіть хтось, як потрапив на цю програму, в якому вчишся університеті, які умови проживання, чи не кинуть там просто на грошіCrying or Very sad, чи є справді якась підтримка. І якщо можете, скиньте фото кампуса або аудиторії.
Наперед дякую Laughing[/i]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bogun
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.03.2012 20:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я є учасником програми ОсвітаПОЛЬ
особисто нічого паганого про освіту поль сказати не можу. Фактично виконали все що обіцяли. Мав одну складну ситуацію, де звернувся по допомогу до них, і вони мені допомогли, хоча не мусили цього робити. Щодо підтримки, то вони мають в польщі постійних працівників, які чергують в гуртожитках, зустрічаються з студентами, їздять рішають різні питання для студентів. Фактично якщо до них звернеся з проблемоють то допоможуть. Я трішки старший від середньостатистичного студента, тому маю трішки більше життєвого досвіду і, мені здається, більш об'єктивно можу оцінювати. Тому скажу так: загалом кантора солідна, надійна. Видно, що до роботи відносяться серйозно. Звісно що не завжди все ідеально. Але ідеалів не існує. Вони мають багато студентів. А студенти є також різні. Є багато безвідповідальних елементів які шукають винних в своїх проблемах. Проживав з такими, тому знаю про що говору.
Питання проживання виглядає так, на початку селять всіх в одному гуртожитку. Далекувато до більшості вузів, але пристойні умови за помірні кошти як на Варшаву. Кому не підходять умови проживання, то можуть підібрати квартиру на студентонлайн (такий сайт освітополівський який призначений для студентів що вже в польщі) там публікуються пропозиції помешкань. Як знайдеш для себе щось, то говориш їм і вони допомагають вирішити питання найму і переїзду. Доречі на сайті студент онлайн публікують оголошення про роботу, і це прикольна штука, допоміжна.
Надіюсь, що став в пригоді
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ramzes-1988
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.03.2012 20:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Согласен
тоже поступал по програме Освитаполь в 2011 году. Надежно. Рекомендую.

Рамзес
Догори
ksenyak
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.03.2012 21:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за коментарі
Думаю, ще щось додам про Європейську освіту Wink
Догори
vcat
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.09.2013 08:57    Тема повідомлення: Освітаполь Відповісти цитуючи

Шукав про Освітаполь відгуки і коментарі - загалом доволі позитивно люди відгукуються про програму Освітаполь, хоча і трапляються цілком суперечливі повідомлення. Оскільки шукаю програму для брата, котрий наступного року закінчує школу, то в першу чергу при пошуку відгуків про Освітаполь звертаю увагу, наскільки хорошою є підтримка студентів там на місці, в Польщі, адже то має велике значення, коли людина вперше їде в незнайоме середовище вчитися. Загалом ті відгуки, котрі міг знайти про Освітаполь, мене задовільняють, схиляюся скористатися їх послугами, хоча й найближчим часом ще буду продовжувати пошуки інформації.
Догори
Lina_
Школяр

ПовідомленняНаписане: 16.09.2013 09:07    Тема повідомлення: Відгуки про Освітаполь Відповісти цитуючи

Минулого року знайомі поступали в університет Козьмінського через програму Освітаполь, відгуки від них чула лише хороші. Допомогли не тільки в оформленні документів, при вступі і організації поїздки в Польщу, але й надають підтримку на місці, оскільки працівники Освітаполь постійно знаходяться в Польщі і студенти мають можливість в будь-який момент звернутися за консультацією чи допомогою у вирішенні питань. Як на мене, така підтримка зі сторони Освітиполь є дуже важливою, адже більшість студентів - то вчорашні школярі, які вперше роблять кроки в самостійне життя і потребують підтримки збоку, тому для батьків така підтримка від Освітаполь дає впевненість, що з їхніми дітьми все буде гаразд.
Догори
ndan
Школяр

ПовідомленняНаписане: 17.09.2013 08:58    Тема повідомлення: Пару слов об Освитаполь - отзывы ищущего ) Відповісти цитуючи

Поскольку вся моя работа свызана с интернетом, иногда мои друзья просят поискать для них какую-то информацию, вот недавно знакомая загорелась идеей отправить дочку на учебу в Польшу. Там еще больше года остается, она только в 10 классе, но искать информацию решили уже сейчас, вот и меня привлекли к этому делу ))... Некоторое время я полазил по сети в поисках различных программ, Освитаполь, конечно же, одна из тех, которую рассматривает моя знакомая. Почитал всевозможные отзывы об Освитаполь - в большинстве случаев они довольно хорошие, программой Освитаполь, как я вижу, многие люди удовлетворены, хотя, как подчеркнул один пользователь выше, встречаются довольно противоречивые отзывы, которые идут вразрез со всеми остальными. Могу предположить, что отзывы пишут не только клиенты, воспользовавшиеся услугами Освитаполь, но и недоброжелатели Освитаполь, отзывы которых так и пестрят критическими высказываниями по поводу каждого из аспектов деятельности компании. Как по мне, компания, действующая на рынке более 10 лет (а Освитаполь, судя из информации на их сайте, в этом году исполнилось 10 лет), априори предоставляет качественные услуги, иначе клиентов у такой компании просто бы не было.
Догори
anika
Школяр

ПовідомленняНаписане: 01.10.2013 22:09    Тема повідомлення: Пару слов об Освитаполь - отзывы ищущего ) Відповісти цитуючи

Мне доводилось сравнивать предложения и качество услуг нескольких программ, в том числе и вышеупомянутой Освитаполь. Складывается впечатление, что все они работают под копирку друг друга, не только перечень услуг, но и цены таких программ абсолютно идентичны. В этом плане Освитаполь ничем не отличается от других, разве только тем, что это одна из первых программ в данной сфере, следовательно другие компании уже могут просто копировать действия Освитаполь. Но раз так, то нелогичным становится вопрос – кто лучше… Все они предоставляют более-менее одинаковое качество услуг, все стараются хоть как-то заботится о клиентах, ведь это их хлеб. Вместо того, чтобы разглагольствовать на тему высоких материй, лучше просто взять телефон и позвонить в Универпл, Ап-Стади, Евроосвиту, Освитуполь и другие компании, пораспрашивать их, сравнить отношение, цены и перечень предлагаемых для вступления университетов – да и все, этого уже достаточно, чтобы сложилось первое впечатление.
Догори
optimus
Школяр

ПовідомленняНаписане: 01.10.2013 22:48    Тема повідомлення: Освіта у Польщі за програмою ОсвітаПОЛЬ Відповісти цитуючи

Говорячи про програми освіти в Польщі слід зазначити, що вони не є єдиним рішенням і способом вступити в польський вуз. Якщо Ви чуєтеся в силі (тут мається на увазі – якщо маєте достатньо знань, володієте польською мовою і готові до бюрократичної тяганини з оформлення документів), в такому випадку навіть не варто роздумувати, а поступати лише власними силами, без жодних посередників, що заощадить Вам трохи більше тисячі доларів. Але якщо Ви хочете мати підтримку в вирішенні деяких організаційних питань, якщо потребуєте кваліфікованих консультацій або ж просто потребуєте відчувати більш впевнено і що хтось Вас підтримує – в такому випадку теж не роздумуйте, а звертайтеся до компанії, яка надає відповідні послуги і про яку Ви знайшли більш менш хороші відгуки. Буде це Освітаполь чи якась інша компанія, вирішувати Вам, тим більше, що ціни на послуги дійсно в усіх цих програмах однакові. В даному випадку будьте готові розпрощатися з певною сумою, адже ніхто не буде сперечатися, що за послуги, яких Ви потребуєте, потрібно платити і кожна компанія визначає ціну, за яку вона готова ці послуги надати.
Таким чином, коли стоїть питання «користуватися чи не користуватися послугами Освітаполь чи їм подібним..» варто найперше визначитися – наскільки Ви потребуєте цих послуг і чи може готові до самостійних спроб вступу (що є цілком можливим, хоча і суттєво складнішим, аніж з допомогою Освітиполь)
Догори
ivles
Школяр

ПовідомленняНаписане: 03.10.2013 09:27    Тема повідомлення: Освітаполь Відповісти цитуючи

Я вчуся зараз в Університеті інформаційних технологій, поступала минулого року через Освітаполь. Зараз, маючи мої теперішні знання і досвід, я може би і подумала над тим, щоб поступати самостійно, але повірте, після закінчення школи вступ в закордонний вуз – це щось настільки складне.. не тільки для мене, але й для моїх батьків, вони ж не кожного дня вирішують всякі питання з документальним оформленням і т.п. А в Освітіполь просто буквально говорили, що робити, консультували по кожному кроку, давали поради, а більшість питань вони самі вирішували, за що я дуже вдячна Освітіполь. Не скажу, що все там зовсім ідеально – були затримки на кордоні, тяганини з поселенням, але співробітники Освітаполь в ці моменти докладали всіх сил, аби вирішити всі виникаючі питання. Саме тому послуги Освітиполь я можу рекомендувати і зрештою рекомендую своїм молодшим друзям, котрі наступного року хочуть поступати.
Догори
Studentka89
Школяр

ПовідомленняНаписане: 23.02.2014 20:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДОБРОГО ДНЯ ВСІМ!
ЗВЕРТАЮСЯ ДО ВАС З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ,АДЖЕ ХОЧУ ЩОБ КОЖЕН З ВАС ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ ПОБАЧИВ І ОСОБЛИВО ВЗЯВ ДО УВАГИ!!!!!
ОСВІТАПОЛЬ
ЦЕ ЧИСТОГО РОДУ ОШУКАНЦІ!!!!
НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВСІ ЇХНІ ОБІЦЯНКИ ПІДТРИМКИ СТУДЕНТІВ У ПОЛЬЩІ,ВОНИ НЕ ВИКОНУЮТЬ СВОЇХ ОБОВ*ЯЗКІВ !!!!
МЕНЕ ОФОРМИЛИ НЕ НА ТУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ,ПОТІМ ПЕРЕВИЛИ НЕВІДОМО КУДИ І НА ЩО!!!!!!ТАК ЗВІСНО ГРОШІ ВОНИ ВМІЮТЬ ВЗЯТИ А НАДАТИ ДОПОМОГИ,І НОРМАЛЬНО ГОВОРИТИ,ЦЕ НЕ ПРО НИХ!!!!!ЧЕРЕЗ ЦИХ ЛЮДЕЙ Я ВТРАТИЛА РІК НАВЧАННЯ І БУДУ ЦЕ ОСКАРЖУВАТИ!!!!І ЛЮДИ,СТУДЕНТИ,ЇХНІ БАТЬКИ,СХАМЕНІТЬСЯ,НЕ ДОВІРЯЙТЕ ЦИМ ОШУКАНЦЯМ,БО ВОНИ НЕ КОМПЕТЕНТНІ В СВОЇЙ СПРАВІ,І ПРОІГНОРУЙТЕ ЇХНІ ОБІЦЯНКИ-ЦЯЦЯНКИ,ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО ВАШИХ ДІТЕЙ!
ЗРОБІТЬ ВСЕ САМІ!ПОВІРТЕ,ВАМ ДОПОМОЖУТЬ,ПОЛЯКИ ПРЕКРАСНІІ ЛЮДИ І В КОЖНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВАС ЩИРО ПРИЙМУТЬ,ДОПОМОЖУТЬ У ВИБОРІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ,ЖИТЛА!САМОСТІЙНО ВАМ ЦЕ ОБІЙДЕТЬСЯ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ І ПРАКТИЧНІШЕ,АДЖЕ ВИ ВЛАСНИМИ ОЧИМА ПОБАЧИТЕ ВСЮ АТМОСФЕРУ НАВЧАННЯ!!!
ЩЕ РАЗ БЛАГАЮ ВАС,ЗАБУДЬТЕ ЩО ТАКЕ ОСВІТА ПОЛЬ,АДЖЕ ВОНИ НЕ ВАРТІ І КОПІЙОЧКИ,ПОВІРТЕ ДОСВІДУ БАГАТЬОХ!!!ВСЕ,ЩО ВОНИ ОБІЦЯЮТЬ-ЦЕ ОБМАН,І НІЩО ІНШЕ.ПОДУМАЙТЕ,ЙДЕТЬСЯ ПРО МАЙБУТНЄ ВАШИХ ДІТЕЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Догори
milion
Школяр

ПовідомленняНаписане: 27.02.2014 22:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

привіт всім))я є учасником програми освіта поль
вступала до університету за їхніми рекомендаціями(((можу сказати тільки одне ПОВНА ВИКАЧКА ГРОШЕЙ!!!!!!!!! І НІЯКОГО ВИКОНАННЯ ОБІЦЯНОК!!!!!
мені дуже прикро що я натрапила на таку БЕЗВІДПОВІДАЛЬНУ!!! зажегливу на гроші освітню компанію((((((
І Я НАПОЛЕГЛИВО НЕ РЕКОМЕНДУЮ КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ ЦІЄЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ!!!!!!!!!!!
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.............................
Догори
alex12
Школяр

ПовідомленняНаписане: 04.07.2014 16:37    Тема повідомлення: osvitapol Відповісти цитуючи

Доброго дня. я користувалась послугами освіти поль, можу сказати впевнено це грабіж серед білого дня. Ви не платите їм за їх дії, а даруєте їм гроші, по скільки обовязків своїх вони не виконують. Першим моїм розчарування стало житло( гуртожиток , куди вони мене поселили) це на кавенчині. Кімнати малі, ( речі нема куди покласти), сусідами через стінку можуть виявитися не тільки студенти, а й робітники( дорослі дядьки, що розпивають алкоголь, курять в кухні( яка є спільною) жіночий душ мало того,що грязний і вода не змивається так він і не закривається, туалети 2 кабіни не робочі( їх там 4), інтернет-швидкість мала, і незавжди він є , а якщо є то постійно треба просити пароль до нього в управляючої( а на вихідних її немає). Коридори і туалети накурені. З жовтня по квітень мене переселяли 4 рази,при чому і я і моя мама зверталась за допомогою до освіти поль, бо тільки починаєш привикати до одних людей а тебе починають кидати до інших.На прохідній сидять люди, яким пофіг, хто в гуртожиток заходить, з якою метою, що він там буде робити, кого побити чи забрати з собою силою. за дисципліною ніхто не слідкує, студенти в гуртожитку можуть робити що хотіти: пити, курити, горланити по ночах. Академія — при поступленні на навчання та складанні договору з освітою поль я замовляла навчання англ-кою мовою (в договорі, який я заключила з освітою поль ніде цього не було відображено і по факту половину предметів викладалось англ-кою половина — пол-кою, про такий варіант мене ніхто не попередив і можете зрозуміти що мене чекало. ( вчила мову, яку не знаю(іспан), мовою якою не знаю(полл-кою) ( і це непоодинокі випадки).Зараз я нікому не можу доказати, що язамовляла навчання англ-кою мовою, бо договору з академією мені ніхто не показав . Цілий перший семестр вони створюють групи.Журналу груп, відвідування, оцінок немає, куратора групи теж нема. інформація з деканату не своєчасна, тай надають вони рідко. Далі щодо опіки: з попередніми скаргами я звернулась до представників Освіти Поль , ні з одної проблеми з якою я зверталася мені не було надано ані допомоги, ані підтримки,ані пояснень.це при тому що при заключенні договору було обітцяно, що на весь перший рік навчання освітою поль буде призначена людина, до якої можна буде звернутися в критичній ситуації., людина була( нам її представили) але допомоги від неї НЕ БУЛО ні в одній ситуації, з якою я до неї зверталась. Цю людину звати Сорока Руслан, і після того як студент заплатив гроші, він освіту поль більше не цікавить і всі проблеми,які виникають з ним в чужій державі це його проблеми.. БАТЬКАМ не вірте про опіку, я поїхала в ін країну що зі мною там відбувалося, освіту поль зовсім не інтересувало і проблеми,які я мала були тільки моїми проблемами, поки батьки не відчули їх інтуїтивно і самі не перезвонили на офіс освіти поль. тоді в освіті поль дуже здивувалися, що я дійсно маю проблеми. але було настільки пізно, що я поховала свою європейську мрію разом з дурно заплаченими грошами за навчання та за послуги освіті поль. Доречі, освіта Поль пропонує дуже цікавий вихід по вирішенню проблем студентам — знов поступати на перший курс за ту саму суму оплати але вже без їх поседеництва. Щоб не бути голоснівними, кого цікавить можете перезвонити на тел +380973401123
Догори
Jude
Школяр

ПовідомленняНаписане: 14.04.2015 11:02    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт!
Догори
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 24.04.2015 08:46    Тема повідомлення: Образование в Польше Відповісти цитуючи

А я всегда говорю - Читайте договора внимательно! Не платите денег за услуги без письменного договора и без выписанного счета на имя компании.

Это всегда и везде первое и самое главное - знать, за что вы платите деньги и какие у вас есть права по договору, что вам должны сделать и где находится центральный офис. Только так можно быть хоть насколько-то уверенным.

Вот, к примеру мы - компания Simplex тоже помогаем поступать и получить образование в Польше. И если клиент заключает договор, и не хочет, чтобы ему искали жилье - мы исключаем этот пункт, если хочет - ищем. Надо только понимать, что есть разные ценовые категории, и на то же жилье в частности. И ВУЗы в Польше разные бывают - есть современные с хорошими общежитиями, есть более старые - все эти вопросы клиент должен задать самостоятельно, иначе как он будет уверен, что ему подыскивают именно то, что он ожидает.

Мы живем в современном мире - у большинства есть интернет и телефоны. Попросить фотографии общежития - это проще простого. Так что, дорогие студенты, не привыкайте верить на слово, переспрашивайте, проверяйте.

И еще одно - отзывы студентов - будь то плохие или очень хорошие - тоже не всегда реальны, не давайте себя обманывать зря. Интернет - лишь инструмент, я тоже встречал примеры нечестной конкуренции и выдумывания фейковых отзывов.

Мы живем в мире, где многое приходится проверять самостоятельно! Удачи вам с вашим поступлением.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
380671185498
Школяр

ПовідомленняНаписане: 19.05.2015 12:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Smile
Догори
margo.
Школяр

ПовідомленняНаписане: 06.10.2015 08:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лично мой отзыв об "ОсвитеПоль" позитивный. В моем случае все было четко, отлажено, без никаких заминок. Читаю негативные коментарии как будто о другой компании. Shocked
Догори
abrakadabra
Школяр

ПовідомленняНаписане: 17.11.2015 17:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пачитала шалено емоційні коментарі від "Studentka89" "milion" і "Alex 12" і щось мені тут не те. Знаю освітуполь з 2009року, моя старша донька вступила тоді через них до ВСМ (у Варшаві). Все чітко пройшло, без жодних проблем. В Польщі вже тоді в них була добре налагодженна робота. Мала серед року переводилась на інший факультет. Було багато бюрократичної тягянини, вона ще з польською тоді не дуже була. Ну вони все зробили за нас. На другому семестрі мала попала в лікарню з апендицитом. Ми тут з розуму сходили. Поки донька лежала в лікарні, пані Регіна з освітиполь кілька разів на день приходила до неї. Бутерброди приносила, фрукти, поспілкуватись з малою. Потім, як доньку виписали, почалась тяганина із страхівкою. Варшавський шпиталь виписав рахунок за операцію і перебування в лікарні на 12 000 злотих. Це величезна сума і ми мали серйозну проблему що із цим робити. Страхова звісно не хотіла платити. Освітаполь реально займалась тим питанням і добились того, що в результаті шпиталь на пряму почав вирішувати це питання з страховою і справа позитивно для нас врегулювалсь. Там потрбіно було прикласти чимало зусиль. Тому не віриться мені в цей бред, шо понаписували зверху, скоріш за все недобросовисні конкуренти. Маю знайомих яким порекомендувалал освітуполь і вони вступали в 2012році. Жодних негативних коментарів від них не чула. Вислати дитину за кордон це не просте рішення. Особисто РЕКОМЕНДУЮ ОСВІТУПОЛЬ. Це професіонали і просто, солідні люди
Догори
Ivan1991
Школяр

ПовідомленняНаписане: 21.01.2016 15:08    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене багато друзів навчаються у Польщі, тому є кому поділитися досвідом. Та частина друзів, яка вступила у вузи за допомогою ОсвітиПоль позитивно відгукуються про організацію та роботу фірми, але було купа моментів, коли ОсвітаПоль просто ігнорувала їх та їхні прохання про допомогу. Тому вони мусили звертатись до інших організації. Тому у них склалося двояке враження від такої співпраці.
Догори
Ivan1991
Школяр

ПовідомленняНаписане: 21.01.2016 15:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Найбільш позитивно відгукувались про міжнародний освітній центр підтримки
Moja Eedukacja http://mojaedukacja.com/ Решту інформації ви зможете знайти на порталі.
Догори
ilonchik_omelchuk
Школяр

ПовідомленняНаписане: 01.02.2016 14:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж натрапила на проект Moja Eedukacja і лишилась задоволеною їх послугами і особливо відношенням. Цікавила економічна спеціальність, але ніяк не могла визначитись з унівєром. Мені підібрали вуз, ще й допомогли з документами при вступі. Не знаю, чи самі з батьками справились би з такою купою документів.
Догори
maistrishko
Школяр

ПовідомленняНаписане: 08.04.2016 10:41    Тема повідомлення: ОсвитаПоль Відповісти цитуючи

Хочу учится на магистратуре в Польше. Посоветовали обратиться в Освиту поль знакомые, у них родственник уже учится там.
Я пришла в Киевский офис Освита поль мне все детально разжевали і подобрали наилучший для меня вариант. На курсы хожу к ним, учителем очень довольна.
Пока все хорошо, все нравится. Позже отпишусь как все закончилось.
Догори
Tymkiv
Школяр

ПовідомленняНаписане: 18.04.2016 11:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ОсвітаПоль- цікава програма допомоги студентам щодо подальшого навчання в Польщі. Особисто я зараз ще закінчую навчання в школі, тому мене приваблюють такого роду програми. Вражена відгуками стосовно ОсвітиПоль.Користувач abrakadabra мене приємно здивував. Сподіваюсь, мені також пощастить і все буде відмінно Wink
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі