"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ищу курсы TOEFL

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Barbariska
Школяр

ПовідомленняНаписане: 27.01.2010 11:01    Тема повідомлення: Ищу курсы TOEFL Відповісти цитуючи

Добрый день, добрые люди Smile
Прошу похвалить или поругать курсы, которые Вы посещали для подготовки к сдаче теста. Интересует Киев (желательно поближе к центру).
Есть тут такие?
Спасибо наперед!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Arishina_B
Школяр

ПовідомленняНаписане: 28.01.2010 09:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я за MBA-Strategy (www.mbastrategy.com.ua). Хорошие ребята, которые делают свою работу на 5 баллов. Когда начинала искать, то также слышала хорошие отзывы про ELC (www.elckiev.org). Однако победила комплексность MBA-Strategy, так что успехов в выборе и сдаче этого самого TOEFL.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Mayorka
Школяр

ПовідомленняНаписане: 01.02.2010 13:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А Вам для каких целей сдавать-то? так как если для обучения зарубежом, тогда лучше сразу на MBA-Strateg - они именно для этого и готовят. а если для работы, других активностей - то курсов много, можно выбирать на любой вкус и по месторасположению в том числе.
Догори
Piccolino
Школяр

ПовідомленняНаписане: 15.10.2012 02:18    Тема повідомлення: TOEFL-KIEV.ORG.UA Відповісти цитуючи

Я проходил подготовку на кусах HQ (toefl-kiev.org.ua). Что могу сказать: хорошо преподавали, было много практики, узнал много нового об екзамене и его структуре. Мне понравилось. Офис в центре. Слышал много про MBA но цены там я Вам скажу..... не демократичны !
Догори
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 23.05.2015 09:31    Тема повідомлення: Курсы TOEFL Відповісти цитуючи

В Киеве не знаю, а в Днепропетровске вот: http://simplex.in.ua/toefl Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
splinter89
Школяр

ПовідомленняНаписане: 27.05.2015 17:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://www.essence.kiev.ua/
$200/мес. (такая цена была при 1 USD=8 UAH)
можно прийти на 1 пробный урок
уютная атмосфера, сильные преподаватели
Догори
UkrainianMan
Студент

ПовідомленняНаписане: 21.09.2015 09:31    Тема повідомлення: Курсы TOEFL для всех? Відповісти цитуючи

Я так понял, что сдавать экзамен toefl актуально только тем, кто поступает в университеты и хочет учиться за рубежом
При том, это актуально для всех зарубежных ВУЗов кроме Англии и некоторых канадских ВУЗов
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Освіта за кордоном Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі