"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Навіщо Україні грамотні випускники?

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Болонський процес
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dmytro_kl
Студент

ПовідомленняНаписане: 04.12.2008 21:58    Тема повідомлення: Навіщо Україні грамотні випускники? Відповісти цитуючи

Панове, підкажіть мені, будь ласка, статистику про користь знань в Україні, як для носіїв цих знань, так і для суспільства?
Чи хоча б про успішну подальшу кар'єру в Україні відмінників, червонодипломників, медалістів, переможців олімпіад тощо?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Expert
Студент

ПовідомленняНаписане: 09.12.2008 16:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Говорят, что бывший Президент Кучма закончил школы с золотой медалью. Можно, конечно, привести и много противоположных примеров.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
smokey
Школяр

ПовідомленняНаписане: 28.09.2010 10:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я считаю что это все бред)))
Догори
Horyn
Школяр

ПовідомленняНаписане: 14.05.2013 09:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

smokey написав:
я считаю что это все бред)))

То точно)
Догори
Taras_M
Школяр

ПовідомленняНаписане: 24.07.2013 21:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю Вас!
Освіта (у випадку правильного її трактування та розуміння) у жодному разі не є маячнею!
Я погоджуюсь, що реальність та тимчосові обставини можуть сформувати думку, про те, що ганична віддача та корисність від освіти є невеликими.
Але вся справа у тому, що в нашій ситуації освіта сприймається окремо, а вміння її застосовувати, бути освіченим, жити освічено - окремо.
З іншого боку, шановні друзі, освіта є єдиним шансом для змін (якщо ми справді налаштовані щось змінювати на краще).
І нарешті.
Освіта є шансом (всього лише шансом, і цього вже багато), щоб ми жили краще, ніж наші батьки, а наші діти жили краще ніж ми.
Не втрачайте освіту!
Догори
allenatore
Школяр

ПовідомленняНаписане: 29.07.2013 20:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Taras_M написав:

Освіта є шансом (всього лише шансом, і цього вже багато), щоб ми жили краще, ніж наші батьки, а наші діти жили краще ніж ми.
Не втрачайте освіту!

Чтобы жить лучше, нужно мышление людей менять в первую очередь. И начинать с себя. Ни один университет не ставит такой задачи, поэтому дело не в полученном высшем образовании.

Змінено: allenatore (03.03.2016 17:05)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Emmi_lee
Школяр

ПовідомленняНаписане: 01.08.2013 15:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все в твоїх руках, все залежить від тебе, хочеш жити вмій крутитись.
Догори
allenatore
Школяр

ПовідомленняНаписане: 01.08.2013 18:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Emmi_lee написав:
Все в твоїх руках, все залежить від тебе, хочеш жити вмій крутитись.

Насчёт того, что всё в моих (твоих и т.д.) руках - не совсем так. Но это уже философский вопрос.
Насчёт крутиться - приходится крутиться, что ж делать. Речь не об этом, а о том, что сделать для того, чтобы нашим детям не приходилось крутиться на пределе своих возможностей, воюя с "ветряными мельницами".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Serhii
Школяр

ПовідомленняНаписане: 09.07.2014 12:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не перекладайте на ВНЗ відповідальність за Ваш особистий успіх!

Отримали якісну освіту - вперед до самореалізації! Вам дали Освіту, а не диплом, як "відмичку" від чарівних дверей успіху.

Мені медаль в школі допомогла з вступом до ВНЗ, а диплом з відзнакою - з працевлаштуванням.

Я закінчив Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації
Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"
http://iszzi.kpi.ua/index.php/ua/ і надзвичайно вдячний людям, що мене навчали та виховували там. Але свій власний успіх я будував САМ, і для цього багато та наполегливо працював.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Болонський процес Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі