"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мій улюблений актор

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Інтереси
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Vzvet74
Школяр

ПовідомленняНаписане: 14.05.2013 18:34    Тема повідомлення: Мій улюблений актор Відповісти цитуючи

Марио Касас
"Вот видишь: немного любезности — и ты не такая уж и страшненькая"(з фільму "3 метри на рівнем неба")
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anita228
Школяр

ПовідомленняНаписане: 23.04.2014 13:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я обажаю Снуппа Дога ,він лутший співак в мирЄ Cool Razz
"Травка дает мне чувствовать себя так, как я должен себя чувствовать"Snoop Dogg
http://vk.com/snoop_quotes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Iiza1998
Школяр

ПовідомленняНаписане: 23.04.2014 13:54    Тема повідомлення: Джоні Деп Відповісти цитуючи

Я не причисляю себя к представителям элиты, которые занимаются только серьёзным материалом, но мне хочется думать, что те фильмы, где я снимаюсь, что-то говорят о мире, помимо того, что просто делают кассовые сборы.[/img]
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Інтереси Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі