"Освітній портал"
  ДопомогаПравила    ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Профінансую створення відео-лекції на зразок Coursera

Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Дистанційна освіта
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
oleks
Школяр

ПовідомленняНаписане: 25.01.2013 21:42    Тема повідомлення: Профінансую створення відео-лекції на зразок Coursera Відповісти цитуючи

Привіт!

У мене є ідея меценацтва - дати грошей на створення повноційного курсу у вигляді відео-лекцій, на кшталт тих, які пропонує Coursera.

На жаль, я - людина далека від освіти, і не маю анінайменшого уявлення скільки це потребує зусиль та коштів.

Мої умови такі:
- Усі лекції та матеріали будуть копілефтом, і мають бути у відкритому доступі.
- Ви професіонал своєї справи. Не обов’язоко професійний педагог - головне, аби ви знали, чому вчите.
- Усі матеріали українською мовою. Переклади, і субтитрування вітаються, однак, я за це не плачу.
- Ви надаєте повний план перед початком роботи.
- Не більше 6 місяців на розробку та "виготовлення" повноцінного курсу.
- Ціна фіксована. Якщо ви кажете, що зробите роботу за 1000 грн. (це лише приклад), то отримаєте рівно 1000 грн.
- Кошторис має бути розписано.
- Тема не важлива: це може бути computer science 101, liberal arts, financial planning, etc.

Якщо ви колись задумувались над подібним, але вас зупиняла відсутність грошей, або ж ви знаєте когось, хто має подібні ідеї, будь ласка, дайте мені знати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
integral-2007
Школяр

ПовідомленняНаписане: 05.02.2013 02:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Напишіть мені integral-2007@ukr.net
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
oleks
Школяр

ПовідомленняНаписане: 11.02.2013 16:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

integral-2007 написав:
Напишіть мені integral-2007@ukr.net

With all respect, who is looking for a money? PM me here.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Освітній форум -> Дистанційна освіта Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі